Dole v Menu je anketka, tak klikejte, kdo byl, nechť klikne :) Děkuji :-*
►Návštěvní kniha
[ KLIK ]

►Přehled mých SB [klik]
►3. kolo SONF- ZADÁNÍ !!! [ klik ]
►Designy na přáni [ klik ]

Listopad 2009

Prosím o pomoc !!!

28. listopadu 2009 v 21:36 | Gábinka ♥ |  Ostatní

Nalezla jsem na internetu, na stránečkách pomoci zvířatům otřesný případ, kde 32 zubožených pejsků hledá nový domov, plný lásky.Díky nerozvážnosti majitelky tito pejsci trpí v hrůzných podmínkách. Proto prosím, přečtěte si článek, zauvažujte zda nevíte o někom, kdo by měl o pejsky zájem, prosíím...moc prosím, spěchá to..rozešlete prosím všude na blogy a na stránky tento odkaz, ptejte se všude všech lidiček, pomozte prosím..
Zde odkaz na stránky a článekKLIK

Zápis SB na měsíc LISTOPAD - UKONČEN !!

23. listopadu 2009 v 12:01 | Gábinka ♥ |  Spřátelené stránečky


V neděli, protože jsem nestíhala, byl ukončen zápis SB, no a dnes, konečně, Vám ukáži, jak dopadly výsledky..tak tedy, jak to dopadlo?

Zapsali se, a tedy nadále zůstávají!!

k0nik
Jezdkyně
goSsaMer
Karmen
Miss.Kikolka a Miley (~Nikšíík~)
MuMie
egeria
Norinka
Kattynka
Pavla
Angelika
DeniXeQ & S.R.O.
klára
Terka a Šerča
Miška
wendulka
carinka*pajuška
*NelYnka*
avina
_♥_Delleloret_♥_
*Lucyenka*
Klarys-sisi-uzi
incognito
TeRuShQAaA
Kiki
Lyl-I
M&M
CoWgirl
krocek-muck


Nezapsali se a mažu!

Momentálně nepřibírám nová SB, pouze osobní stránečky koní, pejsků a pod.Zápis SB na měsíc LISTOPAD !

15. listopadu 2009 v 12:49 | Gábinka ♥ |  Spřátelené stránečkyDelší dobu jsem pořádně nepřidávala žádné článečky, soutěže nic. Teď máme hned 5 soutěží, a můžete si libovolně vybrat, do které se přihlásíte. A to nejen SB, ale všechny bločky co zde jsou máte možnost :) Zároveň bych chtěla udělat zápis SB a to proto, protože nevím, které bločky i nadále semnou počítají, a je vás už moc, tak bych ráda věděla, ke komu chodit a ke komu ne :)


Pravidla pro zařazení do SB!! :
- NEbudeš nic kopírovat bez zeptání a uvedení ikonky a www !!!
- NEbudeš zde psát hrubě a nesmyslně - žádné hádky !!!
- BUDEŠ navštěvovat blog alespoň 1-2x týdně !!
- Při návštěvě blogu se snaž vždy napsat komentář k aktuálnímu článku !
- BUDEŠ psát smyslné komentáře, né typu: " Obíhám, návštěva,..."-IHNED MAŽU!
- Při porušení těchto pravidel následuje buďto BLACK LIST nebo okamžitý výmaz z SB!!

- Nové bločky již NESPŘÁTELUJI, možná jestli promažu seznam SB ..
- ZÁPIS SB UKONČÍM DNE 22. LISTOPADU 2009 !! (neděle)

Do komentářů napište:
1. Nick
2. WWW
3. Proč chceš být nadále SB
4. Zda souhlasíš s pravidly !


(do komentářů pouze Zápis SB !! ostatní buďto do návštěvní knihy nebo do článku Nový dess!! k soutěžím pouze soutěže..jinak komentíky hned mažu..děkuji za pochopení..)

Nový dessign

14. listopadu 2009 v 18:59 | Gábinka ♥ |  Aktuality

Jak jste si všimli, mám nový designek..ale dodělám jej později, takže zatím takto..snad se ale zatím líbí :) musím jít teď pryč..tak se mějte hezky..až se vrátím zkusím oběhnout alespoň část SB. Tak zatím papa a nezapomeňte se přihlašovat do soutěží viz. článek níže :)

BALÍČEK SOUTĚŽÍ !!!

14. listopadu 2009 v 15:36 | Gábinka ♥ |  Soutěže

Byla jsem rozhodnutá o zrušení tohoto blogu, ale rozhodla jsem se, že když tak krásně prosperoval, je škoda jej zrušit. Pozastavení na pár dní ruším, ale nebudu k SB moc často docházet, protože nestíhám :( nezlobte se..ale budu se snažit alespoň 1x týdně. Ale zpátky k soutěžím. Rozhodla jsem se uspořádat listopadový BALÍČEK SOUTĚŽÍ, ve kterých budete hrát o desítky krásných diplomů, klikaček, avatarů, bannerů + 1. místo vždy získá výrobu designu (snad se budou líbit), tak se prosím zapojte klidně i do všech soutěží, čím více nás, tím lépe...Ať můžu soutěže odstartovat co možná nejdříve, protože jak říkám, časíku moc nemám, soboty a neděle asi nejvíce.

PRAVIDLA SOUTĚŽÍ!! :
-dodržet termíny odevzdání úkolu dané soutěže
-žádné sprosté a hrubé chování zde na blogu !
-při nedodržení úkolu a pravidel může být soutěžící ihned diskvalifikován !
-jakékoli obrázky,vida,fotky, zkopírované na tvůj blog z toho blogu bez uvedení ikony znamená okamžitý přesun do IGNOR LISTU a okamžitou diskvalifikaci ze soutěže !

Do komentářů piš:
(pouze kdo se chce přihlásit, jiné příspěvky budou smazány!!)

1. číslo soutěže
(každá soutěž nový komentář!!)
2. tvůj nick
3. www stránky
4. zda souhlasíš s pravidly dodržování soutěže!


1. SOUTĚŽ O NEJ VIDEO
-soutěž bude rozdělena do více kol, v každém kole budou muset soutěžící vyhledat nejhezčí video na zadané téma..není to nic složitého :) v každém kole vypadne 1 až zůstane jen dvojice, kteří dostanou exkluzivní úkol najít vybrané video na jiné téma :)


2. SOUTĚŽ O NEJ GRAFIKU
-v této soutěži bude opět několik kol. Každé kolo bude mít za úkol vymyslet jiný úkol z grafiky. Opět vypadne jeden nebo více lidiček. Podle počtu soutěžících, z nichž vzejde vítěz :) já myslím že to je také v pohodě soutěž, co říkáte? :)


3. SOUTĚŽ O NEJ PŘÍBĚH
-vašim úkolem je vymyslet příběh o zvířeti, je jedno o jakém, je jedno jaký příběh, kdo v něm bude :) nemusí být vůbec dlouhý, stačí pár větama popsat příběh, zvíře, děj a závěr..samožrejmě čim dělší tím lepší :)


4. SOUTĚŽ O NEJ DESIGN
-v této soutěži je vaším úkolem, vymyslet design, který si pro tuto soutěž nastavíte a budete s ním po celou dobu, co budete v soutěži soutěžit..design po dobu v soutěži nesmíte měnit ! :) myslím že také primitivní soutěž :)


5. SOUTĚŽ O NEJHEZČÍ FOTO
-vašim úkolem bude vyfotit každé kolo jiné foto. Opět v každém kole vypadne jeden soutěžící..takže kdo rád fotí, neváhejte, a přihlaste se :)


6. SOUTĚŽ PLNÁ PÍSMENEK
-v této soutěži bude Vašim úkolem vymyslet vždy na dané písmenko krátký příběh o pár větičkách + v každém kole bude pod soutěž na dané písmenko..nechte se překvapit.. ale zábava je zaručená :) zasmějeme se všichni :) v každém kole vypadne taktéž jeden soutěžící :) tak se určitě přihlaste :)
( do komentářů pouze přihlášky !! ostatní komentáře mažu..děkuji za pochopení .. )

Tak teď již přeji příjemnou zábavu :)
Rozhodnutí..

14. listopadu 2009 v 11:28 | Gábinka ♥ |  Aktuality

Tákže..blog mám stále pozastavený, jen nemám časík sem chodit..takže občas když mám časík tak jen kouknu na blogísky, ale nemám čas psát komentáře ani přidávat články :( takže jsem se rozhodla, že zřejmě s blogem končím.. nevím zda teď nebo až za nějaký měsíc, ale s tímto blogem asi zkončím, a občas budu přidávat články na Shanynčiny stránečky..které jsou věnovány čistě jen Shanynce..vzhledem k tomu, že ani na tento blogísek nemám moc času, tak rozhodně tam nebudou článečky pořád. Zároveň bych chtěla poděkovat všem věrným SB, že byly tak pilná SBínka a navštěvovaly můj blog pravidelně. Patří vám můj velký Dík.. popř. kdyby se našel někdo, kdo by můj blog i nadále reprezentoval, je možné se domluvit na přebrání blogu. Toď asi vše..Mějte se krásně..zatím i nadále pozastaveno, zatim neruším, zatím pouze POZASTAVEN!! :(

Hubertova jízda JK Nové Dvory 2009

6. listopadu 2009 v 20:31 | Gábinka ♥

Taak..zítra nás s Britani a Peťku s Mystikou čeká Hubertova jízda. Držte palečky ať dojedeme všechny v pořádku. PO 8 ráno už musím být u Peťky ať stihneme načančat holky a dojet na jízdárnu, odkud se vyrazí směr Bruzovice :) držte moc palečky, prosím..protože mám opravdu strach, prosím držte hodně palečky..moc moc.. potom sem napíši jak jsme dopadly..přesto nadále pozastavený bloček ano?j děkuji předem moc všem :)

Pozastavuji..

4. listopadu 2009 v 21:11 | Gábinka ♥ |  Aktuality
Omlouvám se, ale musím pozastavit blog..netuším na jak dlouho..občas zde napíši článek, ale i přesto bude blog pozastaven, tak se na mě nezlobte, ale nemám časík sem chodit, sice sem chodím, ale musím stíhat dodělat blog o mé fenečce, ale o to nejde. Časově nestíhám..práce, Shanynka, Koně..nejde to vše..domů chodím utahaná sednu sice nachvíli k PC ale jen kouknout a jdu zase spát a ráno nanovo.. Tak se omlouvám všem, SB nemažte si mě prosím..občas sem hodím článek, zrovna zítra jdu na koně a v sobotu nás čeká Hubertova jízda, tak držte palečky ať to zvládneme v pořádku..Děkuji za pochopení ♥♥♥