Dole v Menu je anketka, tak klikejte, kdo byl, nechť klikne :) Děkuji :-*
►Návštěvní kniha
[ KLIK ]

►Přehled mých SB [klik]
►3. kolo SONF- ZADÁNÍ !!! [ klik ]
►Designy na přáni [ klik ]

Květen 2009

Design 2

31. května 2009 v 16:55 | g4binka |  Aktuality

→ tak sem se zase nudila a hrála si, doufám že se Vám tento design líbí :) není tak smutný a je trošku barevný :) chtěl by ještě doladit, ale už se v tom nebudu šťourat ať to ještě nezkoním :)
Koník, který je na záhlaví, se jmenuje Fráček... s tímto koníkem jsem prožila ty nejkrásnější časy, naučil mě toho opravdu mnoho..díky němu jsem se hodněkrát vrátila do sedla, i když jsem se bála..vždy mi pomohl..vděčím mu za spousty věcí. Loni na podzim nás Fráček ve svých 21 letech opustil na nekonečné pastviny... Tak doufám, že se Vám líbí...

Klikačky na přání

8. května 2009 v 13:51 | Gábinka ♥ |  Klikací ikonky
Kdo máte zájem o klikací ikonku, tak mi napište:

1. Váš nick
2. Jaký obrázek tam chcete
3. Barva klikací ikonky
4. Vaše www nebo kontakt na Vás (email)

Můžete specifikovat více, jak by vaše ikonka měla vypadat, ale tyto 4 body tam chci mít 100% :) tak pište pište, už se těším :)

Pomoc..

7. května 2009 v 17:40 | Gábinka ♥ |  Ostatní
Stále moc prosím všechny o pomoc při sběru věcí pro útulková zvířata. I malý penízek pomůže, i každá maličkost, prosím..

více viz článekKLIK

VAŠE JMÉNA, SPOLU S VĚCÍ, POPŘ.PENÍZKY BUDOU NAPSÁNY NA SEZNAMU, KTERÝ ZDE BUDE VYPSÁN ! VŠE BUDE ZDOKUMENTOVÁNO FOTKAMI. VŠECHNY VĚCI, KTERÉ DARUJETE BUDOU VYFOCENY A DÁNY ZDE NA STRÁNKY. NAKONEC BUDE VŠE PŘEDÁNO A TAKTÉŽ ZDOKUMENTOVÁNO FOTOGRAFIEMI..TAK PROSÍM...KOMU CO LEŽÍ VÁŽNĚ VE SKŘÍNI, A NEHODÍ SE VÁM TO, PROSÍM DARUJTE TO PRO ZVÍŘÁTKA..

NENÍ TO VTIP ! jako 19ti letá studentka, a dospělý člověk, který za dva týdny maturuje, opravdu nemám v úmyslu střílet si z lidí. Zažila jsem jaké to je, když si někdo z někoho vystřelí :( není to nic hezkého a proto NECHCI A NEMÁM V ÚMYSLU vás TAHAT za nos.. !!! moc děkuji a prosím berte to jako vážnost ! děkuji moc všem ochotným lidičkám..děkuji..

Pomoc pro týraná zvířata

7. května 2009 v 17:20 | Gábinka ♥ |  Ostatní

   
         PODPOŘTE NÁS FORMOU DÁRCOVSKÉ SMS (DMS)!

Stačí odeslat dárcovskou SMS s textem:

DMS OCHRANAZVIRAT na číslo 87777


Cena za SMS je 30,- Kč.
Nadace na ochranu zvířat obdrží 27,- Kč.

Focení

7. května 2009 v 16:27 | Gábinka ♥ |  Aktuality

CHtěli by jste vyfotit vašeho Pejska nebo Koníčka? popř. zvířecího miláčka? rádi by jste měli se svým kamarádem krásnou fotku? Není problém.. Přijedu kamkoli kolem Frýdku-Místku. Vyfotím Vás, i Vašeho kamaráda.
Focení by probíhalo POUZE za hezkého počasí, kdy foťák fotí hezké fotky. FOtky vyfotím, pošlu vám je s vodoznakem, a vyberete si které chcete. Fotky na požádání upravím.

V případě zájmu pište na email :) už se těším :)
(focení trvá do té doby, než mi kiksnou baterky :-D a vzhledem k tomu, že jsou Vážně staré, tak fotím pouze za hezkého počasí, kdy nemusím používat blesk, a baterky vydrží skoro 3-4 hodiny, ale pokud budete mít i vy baterky, tak není problém focení prodloužit xD )


Není problém fotit u vody, na louce, v lese...rozpadlých budovách, agility, parkury...kdekoli :)